ماجراجویی

(نرو) Nerve ۲۰۱۶

نرو از اون دست فیلم های سرگرم کننده هست که دیدنش برای یک بار توصیه میشه یک فیلم خوش رنگ و لعاب تینیجری که حسابی سرگرمتون میکنه

(عصر یخبندان ۵ : دوره برخورد) ۲۰۱۶ Ice Age 5: Collision Course

این سری دیگه حسابی تکراری شده و خیلی برای کسانی که نسخه های قبلی رو دیدن تازگی نداره ولی خب اگه به حیوانات بامزه عصر یخبندان  علاقه دارید این قسمت رو هم ببینید. اگز قرار بود این سری اینقدر طولانی بشه که ۵ قسمت و احتمالا قسمت های بیشتر هم در راه هست درست بشه…

(عصر یخبندان ۴ : رانش قاره‌ای) ۲۰۱۲ Ice Age 4 : Continental Drift

عصر یخبندان ۴ : رانش قاره‌ای به بلوغی در روایت داستان و شخصیت پردازی رسیده ولی از عنصر تکرار رنج میبره عنصری که همه فیلم ها و انیمیشن هایی که بالاتر از ۳ قسمت باشن درگیرش هستند و مثل راه رفتن روی لبه یک تیغ هست که ممکنه به کلی خاطرات خوب قسمت های قبل…

(عصر یخبندان ۳ : ظهور دایناسورها) ۲۰۰۹ Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs

عصر یخبندان ۳ : ظهور دایناسورها هم باز انیمیشن موفق و بسیار پیشتازی هست که موفقیت و زیبایی قسمت های قبلی رو همراه خودش داره و لحظات خوبی رو برای شما میسازه.

(عصر یخبندان ۲ : ذوب) Ice Age 2: The Meltdown 2006

انیمیشن عصر یخبندان ۲ : ذوب ادامه موفقیت قسمت اول عصر یخبندان  رو ادامه داده و بسیار دیدنی و جالب داستان ماجراجویی های گروهی از حیوانات دوره عصر یخبندان که با هم تشکیل یک تیم رو دادن دنبال میکنه.

(عصر یخبندان) Ice Age 2002

عصر یخبندان یکی از بهترین انیمیشن های قرن ۲۱ هست که روایت داستانی متفاوتی از زبان حیوانات داره و شخصیت های منحصر به فردی رو به نمایش در آورده و بهترین قسمت هاش همین قسمت یک هست.

(عطش مبارزه: اشتعال) The Hunger Games: Catching Fire 2013

این فیلم دومین قسمت در سری سه‌گانه عطش مبارزه و ادامه فیلم عطش مبارزه است و توانسته همان ریتم قسمت اول را حفظ کند و جذابیتش را دو چندان کند. بازی جنیفر لارنس حسابی در فیلم به چشم میاد و در فیلم جا افتاده تر شده.

(عطش مبارزه: زاغ مقلد – بخش ۱) The Hunger Games: Mockingjay – Part 1 2014

این فیلم اولین بخش از آخرین کتاب در سری سه‌گانه عطش مبارزه و مستقیماً ادامه فیلم عطش مبارزه: اشتعال است.  عطش مبارزه فیلم خوبی بود در دو قسمت اول ولی قسمت های پایانی کمی طولانی و تکراری شدند ولی خب برای دیدن پایان و سرانجام فیلم باید دیده بشن و تحمل کرد.

(عطش مبارزه: زاغ مقلد – بخش ۲) The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 2015

این فیلم دومین بخش از آخرین کتاب در سری سه‌گانه عطش مبارزه و مستقیماً ادامه فیلم عطش مبارزه: زاغ مقلد – بخش ۱ است.