سینمایی

(آینده) Next 2007

این فیلم تا حدودی براساس داستان کوتاهی به نام «مرد طلایی» نوشته فیلیپ کی دیک ساخته شده است. فیلم دربارهٔ مردی است که می‌تواند وقایع دو دقیقهٔ آیندهٔ زندگی خود را ببیند.

(نزدیک‌تر) Closer 2004

فیلم داستان خیانت هست و اینکه همیشه فکر میکنیم زندگی با دیگران بعد از گذشت چند سال با یک نفر میتواند هیجان انگیز و راه فراری از روزمرگی زندگی خود باشد.    

(مردان آثار یادبود) The Monuments Men 2014

فیلم به داستان جمع آوری آثار تاریخی و هنری اروپا توسط آلمان های نازی در جنگ جهانی و باز پس گیری آن ها توسط گروهی دانشمند و هنرمند از آمریکا است.

(بامب‌شل) Bombshell 2019

فیلم‌نامه این فیلم  بر اساس رویداد حقیقی آزار جنسی کارکنان زن فاکس نیوز توسط مدیر ارشد آن، راجر ایلز به نگارش درآمده است.

(داستان یک روح) A Ghost Story 2017

داستان یک روح یک داستان درباره فراموش کردن و فراموشی و گذشتن هست داستانی درباره یک روح با ظاهری نوستالژی که همه ما با ملافه ای سفید و دو چشم خالی و سیاه یاد روح می افتیم. درباره این که این دنیا مرحله گذر است و باید گذشت و دل کند و با گذشتن و…

(پرستیژ یا حیثیت) the prestige 2006

داستان آن دربارهٔ رابرت انجیر و آلفرد بوردن، دو شعبده‌باز رقیب در اواخر قرن ۱۹ میلادی در لندن است. در رقابت برای به دست آوردن شعبده‌های جدید، این دو دست به کارهایی می‌زنند که نتایج غم‌انگیزی به بار می‌آورد.

(قتل در قطار سریع‌السیر شرق) Murder on the Orient Express 2017

قتل در قطار سریع‌السیر شرق ( Murder on the Orient Express) فیلمی در ژانر درام و کارآگاهی به کارگردانی کنت برانا و نویسندگی مایکل گرین است که بر اساس رمانی به همین نام و به قلم آگاتا کریستی ساخته شده‌است.  

(مجرم) ۲۰۱۶ Criminal

فیلم رو من بخاطر بازی گال گدوت نگاه کردم فیلم متوسط با موضوع تکراری هست ولی خب دیدنش برای پر کردن وقت فراغت حس خوبی رو میده به عنوان یک فیلم اکشن