سری مقالات انیمیشن های کوتاه – (قهوه فرانسوی) French Roast 2008

تریلر

  • Rating
[تعداد: 0   میانگین:  0/5]

Movie Details

داستان:
داستان انیمیشن کوتاه «قهوه فرانسوی» از جایی آغاز می‌شود که تاجر در کافه‌ای مشغول خوردن قهوه است که گدائی وارد کافه شده و تقاضای پول می‌کند که تاجر در مقابل چهره‌اش را از عمد با روزنامه می‌پوشد و حاضر نیست با او هم‌کلام شود. حتی زمانی که گدا با سرفه از مقابل تاجر عبور می‌کند با قیافه‌ای حق‌به‌جانب خروج او را دنبال می‌کند.زمان پرداخت صورت‌حساب تاجر متوجه می‌شود که پولی به همراه ندارد. غرور تاجر به او اجازه نمی‌دهد که اقرار کند قادر پرداخت هزینه قهوه نبوده و تلاش می‌کند با سفارش قهوه‌های بیشتر وقت بیشتری بخرد تا شاید معجزه‌ای شود.صبح روز بعد دوباره گدا وارد کافه می‌شود و از تاجر که تمام شب را مشغول قهوه خوردن بوده، تقاضای کمک می‌کند که برای دومین تاجر او را پس می‌زند.
تاریخ انتشار:
مدت زمان:
کشور سازنده:
ژانر:
کارگردان:
نویسنده:
بازیگران:
شرکت پخش و تولید:
تهيه كننده:
Director of Photography
آهنگساز موسیقی اصلی:
زبان:
بودجه:
درآمد:
IMDB

انیمیشن تک-برداشت «قهوه فرانسوی» (French Roast) در کنار تمامی آموزه‌های اخلاقی‌اش این درس را به بینند می‌آموزد که حتی کوچک‌ترین اعمال ما در نوع نگرش افراد به دنیا و انسان‌ها تاثیرگذار است و نباید اجازه دهیم ظواهر بیرونی ما منجر به تغییر در ذات انسانی و فراموش کردن آنچه که به کلمه «انسان» معنی می‌بخشند، شود.

این انیمیشن در مدت زمان کوتاهش چنان بی‌نقص ظاهر می‌شود که می‌توان تاثیر آن در تغییر طرز تفکر و بازنگری در نوع تعامل با اطرافیان را فراتر از چندین و چند کلاس اخلاق دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 11 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.