ازمیر

ازمیر


اولین نفری باشید که به این نوشته امتیاز می دهید!

شهر ازمیر

در این شهر هر سال تعداد زیادی از نمایشگاه ها و کنگره ها مختلف صنعتی تجاری و علمی برگزار می شود دانشگاه های معتبری در ازمیر وجود دارند  که می‌توان دانشگاه اجرای و دانشگاه دوکوز ایلول را نام برد خود شهر ازمیر یک جاذبه گردشگری ترکیه به حساب می آید . ازمیر دارای سواحل زیبای ماسه‌ای آثار تاریخی از دوره های پیشین مثل شهر تاریخی اس که یکی از زیباترین و بزرگترین شهرهای باستانی در دنیا است.
ازمیر دارای چشمه های آب معدنی بسیار است.
تاریخ سکونت انسان در این شهر به ۶ هزار و پانصد سال �ش از میلاد مسیح می‌رسد.

 

زندگی در ازمیر ترکیه

ازمیر شهری زیبا و دیدنی در کشور ترکیه است  که سفر به آن می‌تواند خاطره انگیز باشد بسیاری از مسافران به این شهر ، چقدر شیفته این شهر می‌شوند که ترجیح می دهند برای زندگی کردن در این شهر مهاجرت کنند. شهری با بناهای تاریخی آبهای معدنی شهرهای باستانی کافه ها و سواحل ماسه‌ای است.
زندگی در ازمیر ارزان است است البته این ارزانی در قیاس با شهرهایی مثل استانبول مقایسه شده است همچنین زندگی در ازمیر بسیار آرام و بدون دغدغه شرایط آب و هوایی ازمیر پاییز و زمستانی ملایم و بارانی و تابستان های خشک و طولانی است است و آب و هوای ازمیر مدیترانه‌ای است.
هزینه های جاری زندگی در ازمیر از شهر استانبول کمتر و همتراز با شهرآنکارا پایتخت ترکیه است. آمار رسمی زندگی در ازمیر ۱۲ درصد از تهران ارزانتر است.
طبق جستجوهای ما خرید خانه در ازمیر و قیمت خانه در ازمیر چیزی در حدود ۲۳۳ هزار یورو برای خرید یک خانه ساحلی و نوساز بسیار شیک و بزرگ است است اما شما می توانید قیمت خانه در ازمیر را با مبالغی نسل ۵۵ هزار یورو یا ۹۵ هزار یورو هم پیدا کنید. میتوان قیمت خانه در ازمیر را تقریباً با قیمت خانه در تهران و شهرهای بزرگ ایران مقایسه کرد.
قیمت خانه در ازمیر برای یک آپارتمان ۷۹ متری از ۴۸۰ هزار لیر برای آپارتمان یک خوابه تا ۹۹۰ هزار لیر برای یک آپارتمان سه خوابه و ۱۸۷ متری می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیباییمد و فشنآشپزی